تماس با مد شو

 

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، مدشو  این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 10 روز پس از دریافت در صورت استفاده نشدن از محصول ، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش مدشو  کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود .

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 10 روزه مدشو، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مد شو دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد ، و مدشو  امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد .

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است .  تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی  محصولات تمام تلاش  خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . .اگر محصول ارائه شده توسط مدشو  دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

 

 

 

 

 

 

لطفا چند لحظه صبر کنید